Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 19.6.2019
Nepřítomné třídy0123456789
POS3AkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠ
POS4AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
STR3AkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠAkcŠ
STR4AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
INS3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
OBR3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
SME3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
ZED3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé0123456789
Aichlerová Zora(P)----..--....-
Senci Jakub(Škol)-LAPVLK..-..--..-
Velcová Eva(AKŠ)--......-..---
Místnosti mimo provoz0123456789
304blokblokblokblokblokblokblokblokblok
309blokblokblokblokblokblokblokblokblok
Změny v rozvrzích učitelů:
Hurtečák Jan1. hododpadáELSTR3
5. hodpřesun <<FSTR1(506)z 21.6. 0. hod
Janhuba Radek0. hododpadáSPSSTR3
4. hododpadáSPSSTR3
KopeckáA Eva0. hododpadáOVSME3 (OV2)
1. hododpadáOVSME3 (OV2)
2. hododpadáOVSME3 (OV2)
3. hododpadáOVSME3 (OV2)
4. hododpadáOVSME3 (OV2)
5. hododpadáOVSME3 (OV2)
6. hododpadáOVSME3 (OV2)
KopeckáB Eva0. hododpadáOVINS3 (OV2)
1. hododpadáOVINS3 (OV2)
2. hododpadáOVINS3 (OV2)
3. hododpadáOVINS3 (OV2)
4. hododpadáOVINS3 (OV2)
5. hododpadáOVINS3 (OV2)
6. hododpadáOVINS3 (OV2)
KopeckáC Eva0. hododpadáOVZED3
1. hododpadáOVZED3
2. hododpadáOVZED3
3. hododpadáOVZED3
4. hododpadáOVZED3
5. hododpadáOVZED3
KopeckáD Eva0. hododpadáOVOBR3 (OV2)
1. hododpadáOVOBR3 (OV2)
2. hododpadáOVOBR3 (OV2)
3. hododpadáOVOBR3 (OV2)
4. hododpadáOVOBR3 (OV2)
5. hododpadáOVOBR3 (OV2)
6. hododpadáOVOBR3 (OV2)
Kussior Martin0. hododpadáOVSME3 (OV1)
1. hododpadáOVSME3 (OV1)
2. hododpadáOVSME3 (OV1)
3. hododpadáOVSME3 (OV1)
4. hododpadáOVSME3 (OV1)
5. hododpadáOVSME3 (OV1)
6. hododpadáOVSME3 (OV1)
Küschnerová Lenka8. hodpřesun >>STMPOS1na 17.6. 5. hod
Lapčíková Marie1. hodsupl. (SEN Škol)AJSTR2+(306)za odpadlou
1. hododpadáAJSTR4 (AJ)
3. hodpřesun <<AJPOS1(402)z 5. hod
3. hododpadáAJSTR3 (AJ1)+
5. hodpřesun >>AJPOS1na 3. hod
Mikulenka Milan5. hododpadáCADSTR3
6. hododpadáCADSTR3
MušecA Zdeněk0. hododpadáOVOBR3 (OV1)
1. hododpadáOVOBR3 (OV1)
2. hododpadáOVOBR3 (OV1)
3. hododpadáOVOBR3 (OV1)
4. hododpadáOVOBR3 (OV1)
5. hododpadáOVOBR3 (OV1)
6. hododpadáOVOBR3 (OV1)
Prokopová Jana4. hodpřesun <<ChSTR1(506)z 5. hod
5. hodpřesun >>ChSTR1na 4. hod
Skříšovský Werner0. hododpadáOVINS3 (OV1)
1. hododpadáOVINS3 (OV1)
2. hododpadáOVINS3 (OV1)
3. hododpadáOVINS3 (OV1)
4. hododpadáOVINS3 (OV1)
5. hododpadáOVINS3 (OV1)
6. hododpadáOVINS3 (OV1)
Strážnický Lubomír3. hododpadáAJSTR3 (AJ2)
5. hodpřesun <<AJSME2(401)z 18.6. 7. hod
6. hodpřesun >>AJNSD1na 20.6. 1. hod
Švubová Jana0. hododpadáPOSPOS3+
1. hododpadáSTKPOS3+
4. hododpadáPOSPOS3+
5. hododpadáSMEPOS3+
7. hododpadáARCPOS3
Vlkovský Jiří2. hodsupl. (SEN Škol)FZED1+(303)za odpadlou
2. hododpadáMSTR4+
3. hodpřesun <<FSME2+(401)z 5. hod
3. hododpadáMSTR4+
5. hodpřesun >>FSME2+na 3. hod
8. hodpřesun >>FZED1+na 21.6. 5. hod
Změny v rozvrzích tříd:
POS13. hodAJ(402)přesun <<Lapčíková Mariez 5. hod
3. hodModpadá(VEL)
5. hodAJpřesun >>na 3. hod
6. hodDGodpadá(VEL)
8. hodSTMpřesun >>na 17.6. 5. hod
POS21. hodAJ(306)suplujeLapčíková Marie(SEN)
POS30.-9. hod Akce školy
POS40.-9. hod Obecná absence třídy
STR14. hodCh(506)přesun <<Prokopová Janaz 5. hod
4. hodModpadá(VEL)
5. hodF(506)přesun <<Hurtečák Janz 21.6. 0. hod
5. hodChpřesun >>na 4. hod
STR21. hodAJ(306)suplujeLapčíková Marie(SEN)
8. hodSTodpadá(AICH)
STR30.-9. hod Akce školy
STR40.-9. hod Obecná absence třídy
NSD16. hodAJpřesun >>na 20.6. 1. hod
INS12. hodF(303)suplujeVlkovský Jiří(SEN)
8. hodFpřesun >>na 21.6. 5. hod
INS22. hodF(303)suplujeVlkovský Jiří(SEN)
INS30.-9. hod Obecná absence třídy
OBR23. hodF(401)přesun <<Vlkovský Jiříz 5. hod
3. hodONodpadá(SEN)
5. hodFpřesun >>na 3. hod
OBR30.-9. hod Obecná absence třídy
SME23. hodF(401)přesun <<Vlkovský Jiříz 5. hod
3. hodONodpadá(SEN)
5. hodAJ(401)přesun <<Strážnický Lubomírz 18.6. 7. hod
5. hodFpřesun >>na 3. hod
SME30.-9. hod Obecná absence třídy
ZED12. hodF(303)suplujeVlkovský Jiří(SEN)
8. hodFpřesun >>na 21.6. 5. hod
ZED22. hodF(303)suplujeVlkovský Jiří(SEN)
ZED30.-9. hod Obecná absence třídy